Cena šéfredaktora pro mrtvé ptáčky

14. října 2012 v 21:16 | KK |  ACTIVITIES
Moje fotografie Autoportrét s mrtvými ptáčky získala v letošním ročníku soutěže AKTY X cenu šéfredaktora. Byla jsem velice překvapená, fotografii jsem posílala do soutěže bez větších očekávání. Jsem tedy pochopitelně velmi šťastná a "posádce" Aktů X, kterou moje fotka zaujala, velmi děkuji.

Na webu Reflexu se objevily v souvislosti se mnou dva články. V prvním uvedeném si můžete přečíst písemné interview, ale i živý rozhovor z vernisáže. V druhém je rozhovor s fotografem Reflexu, panem Janem Šibíkem, který se k mému Autoportrétu vyjadřuje.
Kromě vydání dvou článků zdobil titulní stránku webu Reflexu tento banner,
který mě představuje jako morbidní Barbie :)


Je to nicméně podruhé, co jsem se v Aktech X objevila- ráda bych připomněla fotku Marie Fišerové, která v loňském ročníku soutěže skončila na třetím místě v kategorii Akty v interiéru a objevila se několikrát v hlavičce článku souvisejícího se soutěží. Na této fotografii jsem já coby modelka.

Marie Fišerová,
 


Komentáře

1 AmyncBaicy AmyncBaicy | E-mail | Web | 24. září 2018 v 11:59 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  determination  bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-utilisation/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama